Blog kategorie
Produkt dnia
Ławka Inwersyjna Grawitacyjna Teeter FitSpine LX9
Ławka Inwersyjna Grawitacyjna Teeter FitSpine LX9

2 499,00 zł

2 313,89 zł

szt.
Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Od 1981 roku - 40 lat tradycji 0
Od 1981 roku - 40 lat tradycji

Teeter robi różnicę

Jeśli dwie ławki inwersyjne wyglądają podobnie, to znaczy, że muszą być takie same..prawda? Zestawiając ze sobą ławki grawitacyjne marki Teeter z konkurencyjnymi ławkami innych marek możemy dostrzec różnice, które sprawiają, że ćwiczenie na sprzęcie marki Teeter jest najbezpieczniejszą formą inwersji oraz sprzęt ten charakteryzuje się naprawdę długą żywotnością.

Jakie czynniki sprawiają, że Teeter jest najlepszym wyborem dla Ciebie i Twojej rodziny?

Obecnie nie ma konkretnych rządowych przepisów, wytycznych dotyczących unifikującej cech produkcyjnych czy kontrolę ławek inwersyjnych. Konsumenci mają problem przy podejmowaniu wyboru dotyczącego zakupu ławki grawitacyjnej, ze względu na mnogość produktów na rynku, oraz używanych w opisach zwrotach "bezpieczna" "trwała" "solidnie wykonana”, często bez uzasadnienia.

Poniżej opisujemy, co wyróżnia markę Teeter na rynku inwersji oraz czym kierować się przy wyborze:

Certyfikaty

Renomowana, niezależna, amerykańska organizacja certyfikująca bezpieczeństwo produktów, wprowadziła wymagania dotyczące testowania bezpieczeństwa i certyfikacji ławek inwersyjnych "UL 1647"

Marka Teeter to jedyny producent, który spełnia warunki powyższej certyfikacji, która sprawdza unikalność funkcji ćwiczeń inwersyjnych.

Dowiedz się więcej o UL 1647

 

Najlepsze oceny w badaniach porównawczych

W przeglądach technicznych porównujących konkurencyjne marki produkujące ławki inwersyjne, marka Teeter została oceniona numerem 1 we wszystkich kategoriach:

 • Test obciążenia statycznego - jak duży ciężar ławka utrzyma.
 • Test wytrzymałości funkcjonalnej - ile razy ławka przechodzi od pozycji pionowej do pozycji odwróconej i ponownie powraca do pozycji pionowej.
 • Łatwość montażu - czas od otwarcia pudełka do pełnego montażu produktu.
 • Łatwość rotacji - Wyważenie i wymagany wysiłek w celu zmiany kąta nachylenia
 • Łatwość blokady w pełnej inwersji - Wymagany wysiłek, dla pełnego wychylenia i ustawienia blokady ławki w tej pozycji.

W rzeczywistości podczas tych testów, które symulowały rzeczywiste użycie, wszystkie konkurujące marki doświadczyły awarii wynikającej z uszkodzeń konstrukcyjnych przy 12% lub mniej normy UL 1647 wynoszącej 30 000 cykli. Teeter pozostawał stabilny strukturalnie, przekraczając standard cykli o 133%, do samego końca testu zatrzymanego ze względu na jego określony czas.

Dowiedz się więcej o testach porównawczych ławek inwersyjnych oraz jak Teeter w nich wypadł

 

Specjalistyczne oraz opatentowane funkcje

Jedna ławka inwersyjna może wyglądać tak samo jak inne, ale kupujący strzeż się - wygląd może być mylący. To, co może nie być od razu widoczne, to istotne cechy konstrukcyjne wpływające na bezpieczeństwo użytkownika i niezawodne działanie.

Produkty marki Teeter oferują bardziej wyspecjalizowane funkcje niż jakikolwiek inny model do użytku domowego, w tym zawiasy z automatyczną blokadą, aby zapobiec przypadkowemu odpięciu się oparcia od podstawy podczas rozciągania lub ćwiczeń, specjalne łożyska toczne be skrzypienia i możliwość dostosowania do własnych preferencji inwersji za pomocą akcesoriów Teeter.

Teeter stosuje odpowiednie metody spawania w przeciwieństwie do tańszego spawania punktowego powszechnie stosowanego w konkurencyjnych modelach. Punkty wysokiego naprężenia na urządzeniu są wzmocnione stalą poddaną obróbce cieplnej, co zapewnia lepszą trwałość i bezpieczeństwo użytkownika.

 

Brak skąpstwa

Uważaj na lżejsze ławki inwersyjny - mniejsza waga oznacza mniej stali wykorzystanej do produkcji ramy sprzętu. Elementy wykonane z cieńszych rurek, tańszych materiałów i słabszej konstrukcji mogą wyglądać dobrze, ale mogą być drogami na skróty, które obniżają jakość sprzetu i bezpieczeństwo użytkownika.

Masywny wygląd ławki również może wprowadzać w błąd - cechy takie jak wyściełane ramy oparcia lub średnica rury mogą sprawić, że ławka złudnie będzie ważyć więcej, ale ten wzrost objętości nie oznacza silniejszej konstrukcji ani lepszej, bardziej przemyślanej inżynierii.

Produkty Teeter wyróżniają się spośród innych na rynku, ponieważ rozumiemy inżynierię niezbędną do stworzenia naprawdę wyjątkowych ławek inwersyjnych.Wkładamy dodatkową stal w kluczowe komponenty tam, gdzie ma to znaczenie!

 

Stabilność

Ławki Teeter mają średnio o 20% wyższy stosunek stabilności podstawy do wysokości niż w innych konkurencyjnych modelach.

Im mniejszy współczynnik, tym większe ryzyko niestabilności produktu. Zwężana konstrukcja ramy i stopki narożne Teeter nie tylko dobrze wyglądają, ale zapewniają równowagę podstawy, niezależnie od tego, czy robisz przysiady, rozciągasz się, czy wychylasz.

 

Doświadczenie produkcyjne

 • Od 1981 r. Teeter jest jedyną firmą na świecie, która stale produkuje sprzęt inwersyjny, budując reputację dzięki niezrównanym standardom jakości, testom i działaniom marketingowym.
 • Dzięki pasji związanej z jego doświadczeniami inwersyjnymi, Roger Teeter zbudował firmę, w której doskonała obsługa klienta i jakość są najważniejsze.
 • Możesz zaufać doświadczeniom firmy Teeter, najtrwalszej marki produktów do inwersji do użytku domowego na rynku.

Budowane dla korzyści

 • Nasi inżynierowie konsultują się z lekarzami, kręgarzami, sportowcami, niezależnymi inżynierami i konsumentami, aby upewnić się, że nasze ławki inwersyjne spełniają oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.
 • Przez lata produkty Teeter korzystały z ponad 100 ewolucji projektów, aby poprawić łatwość użytkowania i osiągnąć lepsze wyniki.
 • Wprowadzenie naszej opatentowanej technologii Flex w serii EP i Contour to tylko jeden przykład - elastyczne oparcie porusza się wraz z tobą, dostosowując rozciąganie dla większego zakresu ruchu w celu rozluźnienia mięśni.
 • Konstrukcja oparcia ComforTrak obsługuje nasze akcesoria takie jak Acupressure Nodes i Lumbar Bridge, które zapewniają naszym klientom spersonalizowane doświadczenie inwersji.
 • Precyzyjne wyważenie umożliwia obrót ławki bez nadmiernego przyspieszenia i reaguje na proste ruchy ramienia, zapewniając płynne wychylenia, co sprzyja wymianie płynu między kręgami i tkance miękkiej stawów.

Pełna gwarancja Teeter

Oferujemy jedną z najobszerniejszych gwarancji na rynku, obejmującą każdy element produkowany przez nas na okres 5-ciu lat*

*Wybrane modele

 

Obsługa klienta

Żaden z producentów sprzętów do inwersji nie oferuje takiego poziomu obsługi klientów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji poprzez kontakt telefoniczny, mailowy, oraz czat na żywo z naszymi agentami od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 oraz w soboty od godz 9:00 do 13:00

 

Materiały pomocnicze

Większość ławek inwersyjnych dostarczana jest nie tylko z podstawową instrukcją montażu, ale także ze wskazówkami treningowymi oraz płytami DVD. Materiały pomocnicze dostępne równiez w formacie PDF.

 

Urządzenia dekompresyjne Teeter są zarejestrowane przez FDA - Amerykańską Agencję Żywności i Leków

Nie daj się zwieść tanim podróbkom. Teeter jest jedyną marką, która ma zarówno certyfikat bezpieczeństwa UL, jak i 510k i jest zarejestrowany przez FDA jako producent urządzeń medycznych pierwszej klasy.

Teeter jest wskazany w bólach pleców, rwie kulszowej, chorobie zwyrodnieniowej stawów kręgosłupa, skrzywieniach kręgosłupa spowodowanych napiętymi mięśniami, zbyt silnych napięciach mięśni, przepuklinowym dysku, chorobie zwyrodnieniowej dysku, syndromie kuwady.

Komentarze do wpisu (0)

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl