Blog kategorie
Produkt dnia
Ławka Inwersyjna Grawitacyjna Teeter FitSpine LX9
Ławka Inwersyjna Grawitacyjna Teeter FitSpine LX9

2 499,00 zł

2 313,89 zł

szt.
Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Czym jest certyfikat UL? 0
Czym jest certyfikat UL?

Poszukaj znaku UL przed zakupem ławki inwersyjnej

Przynęta reklamowa

Niektórzy konkurenci mogą twierdzić, że ich produkty mają certyfikat Underwriter's Laboratories (UL), ale uwaga, znak UL nic nie znaczy, jeśli nie jest wyraźnie oznaczony na rzeczywistym produkcie!
Inni producenci znani są z testowania swoich ławek do standardów UL w celu uzyskania certyfikatu, a następnie po prostu usuwają znak z ich produktów, daje im to możliwość stosowania technik obniżania kosztów, takich jak stosowanie materiałów niskiej jakości, a mimo to twierdzenie, że produkt posiada certyfikat UL!

Przedstawiciel Underwriters Laboratories ostrzega: „Producent ma możliwość niestosowania znaku certyfikacji UL w kwalifikowanej produkcji. Jeśli na produkcie nie jest wyświetlany symbol UL, produkt nie jest certyfikowany przez UL i nie ma możliwości potwierdzenia przez UL, że produkt spełnia obowiązujące wymagania bezpieczeństwa UL. ”
Dalej dodaje: „Mimo że numer modelu firmy lub oznaczenie produktu może pojawić się w internetowym katalogu certyfikacji UL na UL.com, znak UL na produkcie jest jedyną metodą zapewnianą przez UL w celu identyfikacji produktów jako certyfikowanych przez UL i poddanych Okresowe kontrole i / lub testy UL. ”
Innymi słowy, nie ufaj produktowi, który jest reklamowany jako posiadający certyfikat UL, ale nie ma znaku na samym produkcie. Może to oznaczać gorszy produkt!

Dlaczego więc potrzebujemy testów innych firm?

Certyfikacja strony trzeciej to pieczęć zatwierdzenia z renomowanego źródła, że produkt będzie działał zgodnie z opisem.
W przeciwieństwie do ogromnej liczby produktów konsumenckich, nie ma odpowiednich przepisów rządowych dotyczących urządzeń inwersyjnych, które wymagają podstawowych standardów produkcji.
Podobnie jak system oceny gwiazdek wskazuje bezpieczeństwo zapewniane przez Twój samochód, znak UL jest jedynym niezawodnym i niezależnym sposobem weryfikacji bezpieczeństwa i jakości tabeli inwersji.


Kim są Underwriters Laboratories (UL)?

Dzięki ponad 120-letniemu doświadczeniu UL jest jednym z najlepszych i najbardziej cenionych zewnętrznych certyfikatorów w Stanach Zjednoczonych. Certyfikuje, weryfikuje, testuje, kontroluje i audytuje produkty w celu spełnienia rygorystycznych standardów, nie tylko po to, aby doradzać producentom w tworzeniu bezpieczniejszych produktów, ale także edukować konsumentów w zakresie bezpieczeństwa i jakości produktów.
Teeter przekracza standardy bezpieczeństwa i jakości ustanowione przez UL - i możesz to zweryfikować, ponieważ znajdziesz znak UL na każdej z naszych ławek.

Nie daj się zwieść podstępnym praktykom marketingowym

Wszystkie modele Teeter spełniają rygorystyczne normy UL, a znak UL jest wyraźnie widoczny na każdej ławce

Komentarze do wpisu (0)

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl