Price
  • from
    to
Relaxation

Rozluźnianie

Produkty łagodzące ból pleców. Skieruj ból u źródła i rozpocznij drogę do wyzdrowienia.
Relaxation
 Teeter P2
atrybut atrybut atrybut atrybut atrybut atrybut

Teeter P2
Vendor: Teeter
Price: €67.39 (net: €62.40 )
incl. 8% TAX, excl. shipping costs
check more

Rozluźnianie kręgosłupa to pierwszy krok na drodze do zdrowia

Cierpiąc z powodu bólu pleców potrzebujesz pełnej terapii ruchowej. Rozluźnienie mięśni jest pierwszym krokiem, niezwykle ważnym dla dalszych. Złagodzenie bólu możliwe jest za pomocą produktów, które pozwolą Ci na wykonanie ćwiczeń odciążających. Dopiero wtedy, gdy pozbędziesz się nacisku, który wpływa na nerwy, możliwe jest leczenie i stabilizacja.

Ćwiczenia, które pomogą Ci się rozluźnić

Rozluźnienie mięśni można osiągnąć na wiele sposobów. Samoczynnie odbywa się to w nocy, gdy Twoje ciało znajduje się w pozycji leżącej. Jednak dokuczliwy ból trzeba niwelować natychmiast, działając także w ciągu dnia. Za pomocą butów grawitacyjnych możesz podpiąć się do drążka, by w każdej chwili zmienić pozycję na taką, w jakiej odbędzie się dekompresja. Innym sposobem jest przenośne urządzenie, które możesz mieć zawsze pod ręką. Dzięki niemu możesz głęboko rozciągnąć mięśnie, niezależnie od tego, gdzie złapał Cię ból. Zastanów się, które rozwiązanie będzie dla Ciebie wygodniejsze.

Zwiększ skuteczność rozluźniania za pomocą urządzeń medycznych

Wszystkie produkty dostępne w kategorii rozluźnianie zarejestrowane są w FDA. To klasyfikuje je jako urządzenia medyczne. Masz więc gwarancję co do ich prawidłowego działania i skuteczności w rozluźnianiu kręgosłupa. Ćwiczenia wykonywane przy użyciu takiego sprzętu są w pełni bezpieczne. W rezultacie możesz być pewien, że dzięki ich wykorzystaniu nie przyczynisz się do pogłębienia problemu – wręcz przeciwnie, z całą pewnością przyspieszysz swój powrót do zdrowia.

Menu Szukaj więcej więcej
up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl