Gravity boots

Rozluźnianie

Produkty łagodzące ból pleców. Skieruj ból u źródła i rozpocznij drogę do wyzdrowienia.
Gravity boots

No products matching your criteria have been found.

Rozluźnij się, sięgnij po buty grawitacyjne!

Buty grawitacyjne to starannie skonstruowane obuwie obejmujące kostki. Łatwo umocujesz je na ławce inwersyjnej, drążku lub innym urządzeniu służącym do inwersji. Dają Ci pewność i bezpieczeństwo w trakcie ćwiczeń w pozycji odwróconej. Dzięki nim możesz się całkowicie rozluźnić i pozbyć nadmiernego napięcia mięśni. Buty są uniwersalne, służą do różnorodnych ćwiczeń i aktywności, a do tego są lekkie i wygodne. Idealne dopasowanie i zabezpieczenie butów nie stanowi najmniejszego problemu.

Zapnij buty grawitacyjne na kostkach i uwolnij się od bólu

Rozciąganie i odwrócona dekompresja, którą możesz wygodnie uzyskać dzięki butom grawitacyjnym, to pierwszy krok do wyzdrowienia i łagodzenia bólu pleców. Poczujesz się komfortowo, pozbędziesz się problemów z nadmiernym napięciem mięśni i powięzią. Co więcej, wszędzie, gdzie przebywasz! Buty możesz wykorzystać nawet wtedy, gdy nie masz do dyspozycji ławki lub innych przyrządów do ćwiczeń.

Buty grawitacyjne wykonane z wysokiej jakości materiałów

W naszym sklepie dużą wagę przykładamy do jakości oferowanego asortymentu. Tym samym udostępniane przez nas buty grawitacyjne wykonane są z mocnych i trwałych materiałów. To przekłada się nie tylko na wytrzymałość sprzętu, ale też na komfort podczas wykonywania ćwiczeń. Buty wyposażone są w miękkie wkładki, dzięki czemu nie powodują dyskomfortu ani nadmiernego ucisku. Dodatkowo są w stanie utrzymać nawet bardzo duże obciążenie, co z kolei zapewnia bezpieczeństwo podczas ćwiczeń.

Menu Szukaj więcej więcej
up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl